Czy wiesz?

Dziennik Polowy pozwala nam rejestrować  (kto, kiedy, na jakim polu, jaką maszyną dokonał zabiegu, danym środkiem lub nawozem i ile to mnie ? rolnika kosztowało) Oraz zawiera szereg różnych  zestawień i kalkulacji.

Nowość

 

Mapy glebowo-rolnicze a próby glebowe

Jako że nasza firma wykonuje usługę pobierania prób glebowych od wielu już lat postanowiliśmy ulepszyć dla Państwa pobieranie prób glebowych. Do tej pory pole na którym miały zostać pobrane próby glebowe było dzielone na 4 hektarowe kwadraty dość sztucznie. Nie mając map glebowo rolniczych jak wzorca często dochodzi do tego że taki 4 hektarowy kwadrat znajduje się dokładnie na granicy dwóch typów gleb, np. 2 ha na piaskach a 2 ha na glinie. Wynik który zostanie przypisany dla tego obszaru nie będzie odzwierciedlał  realnego poziomu zasobności w P, K, Mg i pH.


Aby uniknąć takich sytuacji radzimy rolnikom aby zaopatrzyli się w cyfrowe mapy glebowo-rolnicze. Na ich podstawie robimy siatkę 4ha poligonów, które zawsze w całości leżą w obrębię tego samego typu gleby. Wtedy otrzymujemy faktycznie miarodajne wyniki na makro i mikroelementy.

 

 


 

Zostaliśmy docenieni.

Pragniemy z dumą poinformować Państwa, że podczas XIV-tych Międzynarodowych Targów "FERMA ŚWIŃ I DROBIU", które odbyły się w Hali Arena w Poznaniu w dniach 28-30 stycznia 2011 r nasz produkt program Agrar-Office z modułem "GIS" , zdobył Złoty Medal w/w targów. Szczególnie cenne jest to, że nasz produkt został doceniony przez szerokie grono fachowców zajmujących się hodowlą trzody chlewnej i drobiu.

Ponadto nasz program do mierzenia pól- AO mobile GPS otrzymał nagrodę - Znak Nowości roku 2011, co jest dla nas dowodem iż produkt który przygotowaliśmy dla Państwa znalazł również uznanie w oczach fachowców z branży.

 


 

 

Nowe funkcje

Z dumą pragniemy Państwa poinformować, że program Agrar-Office w ramach precyzyjnego rolnictwa  współpracuje i komunikuje się z ponad 70 maszynami różnych producentów. Są wśród nich rozrzutniki do nawozu, opryskiwacze, oraz siewniki. Dzięki temu mogą Państwo zlecać wykonanie konkretnych prac maszynom ( precyzyjny wysiew nawozu, oprysk czy też wysiew materiału siewnego) według ustalonego przez Państwa planu, a na dodatek po wykonanym zabiegu otrzymacie Państwo informację zwrotną z maszyny o tym jak praca została wykonana i zostanie to zapisane w postaci danych i mapy w programie Agrar-Office.
O oto link do strony na której znajduje się kompletna lista maszyn i urządzeń współpracujących z programem Agrar-Office:
http://stellarsupport.deere.com/en_INT/products/fielddoc/fielddoc_info.html

 


 

 

Polagra Premiery 2010

W niedzielę, 14 lutego, zakończyły się trwające cztery dni Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa Polagra-Premiery oraz Salon Kontraktacji Ogrodniczych Pro-Horti. To największa polska impreza skupiająca producentów, sadowników, warzywników, specjalistów i praktyków branży rolniczej oraz ogrodniczej całej Europy. Nasza fiirma także zawitała na tak ważna impreze przedstawiając swoją bogatą ofertę. Nowością była Atomatyczna  stacja pogodowa przesyłająca wszystkie dane pogodowe do programu Agrar-Office bez konieczności ręcznego wprowadzania.

8
7
6
5
4
3
2
1

 


 

 

Nowe wersje językowe
Pragniemy Państwa z dumą poinformować, ze program Agrar-Office aktualnie dostępny jest w ośmiu wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej, czeskiej, węgierskiej, estońskiej, łotewskiej.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani którąkolwiek z wersji językowych prosimy o kontakt.

 

 

 

Mapy glebowo-rolnicze

Próby glebowe

 

sprzt

Talking Fields

GreenSeeker

001

Umów się na spotkanie


Nagrody

  • Oprogramowanie dla rolnictwa
  • Oprogramowanie dla rolnictwa

JDoffice

 

Wsparcie telefoniczne

Szybkie i efektywne wsparcie telefoniczne jest częścią umowy serwisowej (091) 483 60 72

Zdalny pulpit

Pomagamy Państwu w bardzo szybki sposób

Serwis na miejscu

Pomoc specjalisty w Państwa gospodarstwie.

Katalog

 

firstpage