Czy wiesz?

Moduł Księga Polowa  służy do zarządzania działkami ewidencyjnymi.
Pozwala na porównywanie działek rolnych do ewidencyjnych, pomaga w dużej mierze przy wypełnianiu wniosku obszarowego, po podłączeniu do laptopa anteny możemy wyjść na pole i sprawdzić granice działek ewidencyjnych i rolnych.

Nasze sukcesy PDF Drukuj Email

Złoty medal 2011

Pragniemy z dumą poinformować Państwa, że podczas XIV-tych Międzynarodowych Targów "FERMA ŚWIŃ I DROBIU", które odbyły się w Hali Arena w Poznaniu w dniach 28-30 stycznia 2011 r nasz produkt program Agrar-Office z modułem "GIS" , zdobył Złoty Medal w/w targów. Szczególnie cenne jest to, że nasz produkt został doceniony przez szerokie grono fachowców zajmujących się hodowlą trzody chlewnej i drobiu.

 

 

 

Znak NOWOŚĆ! 2011

Ponadto nasz program do mierzenia pól- AO mobile GPS otrzymał nagrodę - Znak Nowości roku 2011, co jest dla nas dowodem iż produkt który przygotowaliśmy dla Państwa znalazł również uznanie w oczach fachowców z branży.

 

 

 

Złoty medal 2009

Podczas XII-tych Międzynarodowych Targów "FERMA ŚWIŃ I DROBIU", które odbyły się w Hali Arena w Poznaniu w dniach 24-26.04.2009 r nasz produkt program Agrar-Office z modułem "Precyzyjne Rolnictwo" , który był reprezentowany przez naszego Partnera firmę Agroboss Zbigniew Sobek, zdobył Złoty Medal w/w targów.

 

 

 

Znak NOWOŚĆ 2009

Na IX Międzynarodowych Targach FERMA BYDŁA, które odbyły się w Hali Arena w Poznaniu w dniach 27 lutego -- 1 marca 2009 naszemu programowi Agrar-Office, reprezentowanemu przez firmę Agroboss Zbigniew Sobek przyznano Znak Nowość za "Program polowy, oprogramowanie do pełnego zarządzania gospodarstwem"

 

 

Mapy glebowo-rolnicze

Próby glebowe

 

sprzt

Talking Fields

GreenSeeker

001

Umów się na spotkanie


Nagrody

  • Oprogramowanie dla rolnictwa
  • Oprogramowanie dla rolnictwa

JDoffice

 

Wsparcie telefoniczne

Szybkie i efektywne wsparcie telefoniczne jest częścią umowy serwisowej (091) 483 60 72

Zdalny pulpit

Pomagamy Państwu w bardzo szybki sposób

Serwis na miejscu

Pomoc specjalisty w Państwa gospodarstwie.

Katalog

 

firstpage