Jak sprawnie zarządzać flotą w firmie?

Dzisiaj firmowe floty samochodowe posiadają niemal wszystkie przedsiębiorstwa. W zależności od firmy flota samochodowa może składać się z kilku lub kilkuset samochodów. Im jest ich więcej, tym sprawowanie nad nią kontroli jest trudniejsze. Na szczęście dzisiaj jest system zarządzania flotą pojazdów car fleet managment.

Korzystanie z systemu do zarządzania floty

System zarządzania flotą pojazdów car fleet managment firmie, która decyduje się na jego wykorzystanie przynosi wiele wymiernych korzyści. Przede wszystkim firmom, które zdecydowały się wdrożyć system zarządzania flotą pojazdów car fleet managment przyniósł on oszczędności finansowe. Firmy, które przyłączą się do tego systemu mogą liczyć na korzystne rabaty na części i usługi. System ten skierowany jest przede wszystkim do tych firm, których flota samochodowa składa się z pojazdów wyprodukowanych przez koncern Volkswagen.

Jakie firmy mogą przystąpić do programu?

Zarządzanie flotą samochodową to program stworzony dla firm – jak już wspominaliśmy – korzystających z pojazdów należących do grupy Volkswagen. Mogą do niego przystąpić firmy z różnych branż. Jest jednak jeden warunek, który muszą spełnić. Ich flota samochodowa musi składać się przynajmniej z pięciu aut wyprodukowanych przez grupę Volkswagen. Dzięki programowi zarządzanie flotą jest zadaniem bardzo prostym.

System zarządzania flotą samochodową pozwala zarządzić nią efektywnie, wydajnie i sprawnie. To jednocześnie sposób na zmniejszenie kosztów ewentualnych napraw.