Precyzyjne dozowniki Dosatron

Hodowcy bydła, trzody chlewnej czy drobiu muszą dbać o dobrostan hodowanych przez siebie zwierząt. Stąd też podają im różnego rodzaju witaminy, odżywki, a czasem nawet leki. Precyzyjne odmierzenie dawki tych substancji znakomicie ułatwia Dosatron dozownik.

Jakie substancje można podawać wykorzystując dozownik?

Dosatron dozownik produkowany jest przez francuską firmę Dostaron. Zastosowanie dozownika tej firmy jest bardzo szerokie. Fermy drobiu, trzody chlewnej i bydła to nie jedyne miejsca, w których Dosatron dozownik może być wykorzystywany. Dozownik Dosatron sprawdzi się także w gospodarstwach rolnych, które zajmują się uprawą warzyw i kwiatów. Co więcej, dozownik Dostaron może wykorzystywany przez sadowników. Dozownik Dosatron może służyć do podawania nie tylko leków, ale także nawozów.

Jak działa dozownik Dosatron?

Dosatron do nawozów, ale także dozownik leków Dosatron to urządzenia, które do pracy nie potrzebują energii elektrycznej. Dozowniki te podłącza się do sieci wodociągowej. Dozownik leków Dosatron jest bardzo chętnie wybierany przez hodowców.

Dozownik leków Dosatron bardzo precyzyjnie odmierza dawkę preparatu, który jest podawany zwierzętom. Precyzyjnym urządzeniem jest również Dosatron do nawozów. Zarówno dozownik do leków Dosatron, jak i do nawozów charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Wykonano je z materiałów gwarantujących ich wytrzymałość i trwałość. Zakup dozownika francuskiej firmy Dosatron to inwestycja na lata. Warto dodać, że są one proste w obsłudze.