Wsparcie w zarządzaniu firmową flotą

Flota samochodowa to jeden z elementów wyposażenia większości współcześnie działających firm. Jeszcze kilka lat temu administrowanie i serwisowanie firmowych aut nie należało do łatwych zadań. Dzisiaj zarządzanie flotą samochodową może być naprawdę bardzo wydajne i łatwe.

Rozwiązanie dla różnych firm

Flota samochodowa może być dzisiaj zarządzana i serwisowana w bardzo ekonomiczny sposób. Rozwiązaniem, które sprawia, że zarządzanie flotą samochodową staje się o wiele prostsze i tańsze jest system zarządzania flotą pojazdów car fleet managment.

W ramach systemu firmy mogą liczyć między innymi na serwis, korzystne rabaty na części oraz na uproszczony proces rozliczeń. System zarządzania flotą pojazdów car fleet managment oznacza więc redukcję kosztów ponoszonych zarówno na administrowanie, jak i serwisowanie służbowych samochodów. System zarządzania flotą pojazdów car fleet managment adresowany jest do firm, których flota samochodowa składa się minimum z 5 aut.

Co obejmuje system zarządzania flotą?

Firmy, które zdecydują się na zarządzanie flotą samochodową w ramach systemu car fleet managment mogą liczyć na wsparcie doświadczonych specjalistów. W ramach usługi firma zyskuje nie tylko dostęp do tańszych części, ale też do szerokiej oferty pojazdów zastępczych. To także oszczędność czasu, gdyż samochód do serwisu przyjmowany jest w bardzo krótkim czasie.

Służbowa flota samochodowa może być dzisiaj zarządzana w ekonomiczny, wydajny sposób przez profesjonalistów. System zarządzania sprawdza się we wszystkich firmach niezależnie z jakich aut flota samochodowa się składa.