Kajdanki erotyczne jednym z popularnych gadżetów erotycznych

Kajdanki erotyczne to jeden z najbardziej popularnych gadżetów erotycznych. Nic więc dziwnego, że kajdanki erotyczne stanowią istotną część oferty każdego sex shopu, który chce mieć dużo klientów.

Jakie są dostępne kajdanki?

Wiele osób jest przekonanych, że kajdanki erotyczne to gadżet przeznaczony wyłącznie dla miłośników BDSM. Nic bardziej mylnego. Na rynku dostępne są bardzo różne sex kajdanki. Odpowiednie dla siebie sex kajdanki znajdzie każda para, która chce zerwać z nudą w sypialni. W sprzedaży dostępne są w wersji skórzanej, wykonane ze skóry ekologicznej, silikonu bądź nylonu. Ten rodzaj kajdanek najczęściej wybierają osoby, które są zwolennikami BDSM. Kajdanki erotyczne mogą być też obszyte futerkiem. Te kajdanki występują w różnych kolorach. Mogą być czerwone, różowe, czarne. Obszyte futerkiem czerwone albo różowe kajdanki sex shop kupowane są bardzo często na wieczór panieński.

Od czego zależy wartość kajdanek?

Kajdanki sex shop cena jest bardzo różna. Zależy między innymi od tego, czy kajdanki składają się tylko z dwóch bransoletek, czy są to również kajdanki na nogi. Ponadto cena kajdanki sex shop uzależniona jest od materiału, z którego kajdanki zostały wykonane. Najwięcej trzeba zapłacić za kajdanki erotyczne wykonane z prawdziwej skóry. W ofercie dobrych sex shopów dostępne są też zestawy, które składają nie tylko z kajdanków. W skład takiego zestawu wchodzi opaska na oczy, pejczy i knebel. Taki zestaw to już opcja znacznie droższa niż pojedyncze kajdanki erotyczne.