Jak sprawnie i bezpiecznie sprzedać spółkę lub udziały w niej?

Przedsiębiorstwa mogą działać w bardzo różnej formie. Jedną z nich jest spółka. Zmiany właścicielskie w spółce można przeprowadzać na różne sposoby. Jednym z nich jest sprzedaż spółki.

Pomoc prawna ułatwi transakcje

Sprzedaż spółki to skomplikowana transakcja, która ponadto wiąże się z pewnym ryzykiem. Na szczęście działają obecnie kancelarie prawne, których specjalnością jest prawo gospodarcze. Do takiej kancelarii może zgłosić się każda osoba posiadająca udziały w spółce, którą interesuje sprzedaż spółki.

Transakcja z pomocą kancelarii prawnej to gwarancja, że transakcja odbędzie się zgodnie z prawem i będzie korzystna dla wszystkich wspólników. Ponadto kancelaria swoje usługi kieruje do tych wspólników, którzy chcą wystawić udziały na sprzedaż. Osobom, które mają udziały na sprzedaż kancelaria służy pomocą na każdym etapie transakcji. Może pomóc w ustaleniu realnej wartości spółki.

Jakie dodatkowe usługi świadczy kancelaria?

Specjalnością kancelarii jest prawo gospodarcze. Sprzedaż firmy doradztwo jest więc usługą, w której kancelaria się specjalizuje. Do kancelarii mogą zgłaszać się wszyscy przedsiębiorcy, których interesuje sprzedaż firmy. Swoje usługi kancelaria kieruje do właścicieli, którzy dopiero zastanawiają się czy sprzedaż firmy to dobre rozwiązanie, jak i do tych, którzy są w trakcie transakcji. Sprzedaż firmy doradztwo to wsparcie na każdym etapie transakcji. Sprzedaż firmy z pomocą kancelarii odbędzie się w sposób, który należycie zabezpieczy interesy sprzedającego.